Omlouvám se všem zákazníkům, E-shop je ve teprve ve výstavbě! Objednávejte via Messenger nebo FB - Klára Prade. Děkuii za pochopení : )

Jak správně objednat

BARVA

Dopředu jsou vybírány kombinace, které se osvědčili a hezky k sobě ladí. Pokud máte vlastní požadavek na barevnou kombinaci, vyberte z rozbalovací lišty  výběru barvy možnost "vlastní výběr" a v závěru objednávky uveďte do poznámky barvy jaké se vám líbí. Přesné názvy naleznete zde.

 

VELIKOST ZÁPĚSTÍ

Zápěstí měříme 'na fest'. Podle typu náramku pak přidávám sama 4 nebo 5 cm. Možná se vám to zdá hodně, ale je to odzkoušeno, proto od vás žádnou vůli nepotřebuji, vyžaduji zkutečný obvod zápěstí. Pak je to to pravé : ) ani málo, ani moc.

Pokud nemáte po ruce krejčovský metr, můžete poměřit tkaničkou nebo proužkem papíru, jako je na obrázku, pak už jen poměříte pravítkem a je to : )

Pokud míru nevíte (jde o dárek :)

                               ...na děti 1,5 - 5 let sedí průměrně

        obvod 11,5 cm - náramek vyrábím tedy 15,5 cm

        ZŠ sedí většinou obvod 13 cm - náramek 17 cm,

        SŠ obvod 15 cm - náramek 19 cm,

        obvod ženy 16-17 cm - náramek 20-21 cm,

        obvod muži 19-20 cm - 23-24 cm

 

- jestliže je vám náramek o něco málo větší, můžete jej na 10 min ponořit do horké vody. Nebojte se, barvy vydrží.

- máte-li náramek znečištěn, můžete jej prát v pračce na 40°C, přichycen třeba na rukáv trička  

 

 

 

Make sure you take an “exact measurement”. Do not add extra space to compensate for a comfortable fit. We add 1″ when making your bracelet to ensure your bracelet will fit properly. If you add more length than what the actual measurement indicates, you will have a bracelet that is too loose.

  • Males are typically 7″ – 8″
  • Females measure at 6″ – 7″

Shrinking: If your survival bracelet is large, you can shrink it by placing it in warm water for 10 minutes. When the bracelet dries, it should tighten it by 1/4″.