Omlouvám se všem zákazníkům, E-shop je ve teprve ve výstavbě! Objednávejte via Messenger nebo FB - Klára Prade. Děkuii za pochopení : )
Zákaznická podpora: 732178968 prade.klara@gmail.com

Dudlíčkové šňůrky

Dudlíček je zázračné tišítko pro vašeho mrňouse. Když není po ruce, otřásá se celý dům.. alespoň u nás to tak nyní je. Proto mě má Elen přivedla k vytvoření této sympatické a originální šňůrky na ten její nezbedný dudlíček, který dokáže občas uletět hodně daleko a i do ztracena.

Začínaly jsme krátkou plastovou (z marketu asi všichni znáte). Po dvou dnech otravování s tímto tvrdým, nevkusným předmětem, jsem usoudila, že moje miminko si zaslouží víc!

S novou parakordovou šňůrkou se ale změnil celý její malý svět. Má nového kamaráda, kterého tahá celý den po bytě, také s ní může spinkat, protože je měkoučká a nikde netlačí. Díky kvalitnímu upnutí se šnůrka od mimíska prostě nehne a vám tak odpadnou stresové chvíle, kdy hledáte, ale nenacházíte.

Hravý design/Chytré zpracování/Pro oba typy dudlíčků/Délka na výběr - 25 cm a 35 cm/Možnost vyrobit šňůrku se jménem/Cena 119,-Kč

 Pokud máte zájem, napište mi zprávu, takovýto druh zboží zhotovuji individuálně : )

376

 369