Osobně lze vyzvednou v Hradci Králové - sídlo Pod Strání, Nový Hradec Králové. ********************************************************************************** Každý objednaný kousek, je pro Vás dárkově zabalen v krásném pytlíčku! xoxo

Doplňky

Kreativita, variabilita, nevšednost, funkčnost a praktičnost. 

                                                                       

                                           ...A tak si malé věci, zasloužili mou velkou pozornost!

K padákové šňůře, v mém případě, patří neodmyslitelně parádní doplňky. Ty se snažím vybírat s pečlivostí a při výrobě dbám na to, aby vše ladilo tak, jak má.

Patří sem trojzubce všech materiálů, velikostí, typů užití a barev. Také karabiny hledám na trhu ty nejlepší, nejzajímavější a s pořádnou nosností.

Pro dámy mám ve svých tajných zásobách mnoho lákavých korálků a přívěsků až z daleké exotické Číny, pánové 'lovci lebek' jistě u mě na lecjakou tu lebku narazí. Děti mohu potěšit náramkem se jménem nebo vyrobit náramek s vysačkou, kam lze vepsat telefoní číslo, či jiné informace, třeba o zdravotním stavu!

 

 

 

                                                                                                                 

                                           

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení