Osobní předání Pod Zámečkem, Nový Hradec Králové. Svobodné Dvory, Třebechovice pod Orebem, HK - nastartuju a jedu! Za Vámi : ) Každý objednaný kousek, je zabalen v dárkovém pytlíčku + samolepka

JAK MĚŘIT

VELIKOST ZÁPĚSTÍ A JAK HO SPRÁVNĚ ZMĚŘIT

Zápěstí měříme 'na fest'. Podle typu náramku pak přidávám sama 4 nebo 5 cm. Možná se vám to zdá hodně, ale je to odzkoušeno, proto od vás žádnou vůli nepotřebuji, vyžaduji  skutečný obvod zápěstí. Pak je to to pravé : ) ani málo, a ni moc.

Pokud nemáte po ruce krejčovský metr, můžete poměřit tkaničkou nebo proužkem papíru, jako je na obrázku, pak už jen poměříte pravítkem a je to : )

Pokud míru nevíte (jde o dárek :) 

..na děti 1,5 - 5 let sedí průměrně obvod 11,5 cm - náramek vyrábím tedy 15,5 cm, 

  ZŠ sedí většinou obvod 13 cm - náramek 17 cm,  

SŠ obvod 15-18 cm, 

obvod ženy 16-17 cm, obvod muži 19-21 cm

- jestliže je vám náramek o něco málo větší, můžete jej na 10 min ponořit do horké vody. Nebojte se, barvy vydrží.

- máte-li náramek znečištěn, můžete jej prát v pračce na 40°C, přichycen třeba na rukáv trička  

 

 

 

Make sure you take an “exact measurement”. Do not add extra space to compensate for a comfortable fit. We add 1″ when making your bracelet to ensure your bracelet will fit properly. If you add more length than what the actual measurement indicates, you will have a bracelet that is too loose.

  • Males are typically 7″ – 8″
  • Females measure at 6″ – 7″

Shrinking: If your survival bracelet is large, you can shrink it by placing it in warm water for 10 minutes. When the bracelet dries, it should tighten it by 1/4″.